__________________________________________________________________________________________________


Unibet Premier League Darts 2018 (11)

29. ledna 2018 v 4:54 | Pepe |  STEELY

Termíny a hrací místa Unibet Premier League Darts 2018 ...


1. hrací den - čtvrtek 1. února 2018
3Arena Dublin
Mensur Suljovic - Simon Whitlock
Gary Anderson - Michael Smith
Daryl Gurney - Raymond van Barneveld
Michael van Gerwen - Rob Cross
Peter Wright - Gerwyn Price

2. hrací den - čtvrtek 8. února 2018
Motorpoint Arena Cardiff
Michael Smith - Daryl Gurney
Rob Cross - Simon Whitlock
Michael van Gerwen - Peter Wright
Gerwyn Price - Gary Anderson
Raymond van Barneveld - Mensur Suljovic

3. hrací den - čtvrtek 15. února 2018
Metro Radio Arena, Newcastle
Mensur Suljovic - Michael Smith
Daryl Gurney - Gerwyn Price
Peter Wright - Rob Cross
Gary Anderson - Michael van Gerwen
Simon Whitlock - Raymond van Barneveld

4. hrací den - čtvrtek 22. února 2018
Mercedes-Benz Arena, Berlín
Michael Smith - Simon Whitlock
Gerwyn Price - Mensur Suljovic
Michael van Gerwen - Daryl Gurney
Rob Cross - Raymond van Barneveld
Peter Wright - Gary Anderson

5. hrací den - čtvrtek 1. března 2018
Westpoint Arena, Exeter
Gary Anderson - Rob Cross
Daryl Gurney - Peter Wright
Mensur Suljovic - Michael van Gerwen
Raymond van Barneveld - Michael Smith
Simon Whitlock - Gerwyn Price

6. hrací den - čtvrtek 8. března 2018
First Direct Arena, Leeds
Michael van Gerwen - Simon Whitlock
Gerwyn Price - Raymond van Barneveld
Peter Wright - Mensur Suljovic
Gary Anderson - Daryl Gurney
Rob Cross - Michael Smith

7. hrací den - čtvrtek 15. března 2018
Motorpoint Arena, Nottingham
Michael Smith - Peter Wright
Simon Whitlock - Daryl Gurney
Mensur Suljovic - Rob Cross
Gerwyn Price - Michael van Gerwen
Raymond van Barneveld - Gary Anderson

8. hrací den - čtvrtek 22. března 2018
The SSE Hydro, Glasgow
Daryl Gurney - Mensur Suljovic
Michael van Gerwen - Michael Smith
Gary Anderson - Simon Whitlock
Peter Wright - Raymond van Barneveld
Rob Cross - Gerwyn Price

9. hrací den - čtvrtek 29. března 2018
The SSE Arena, Belfast
Mensur Suljovic - Gary Anderson
Michael Smith - Gerwyn Price
Raymond van Barneveld - Michael van Gerwen
Daryl Gurney - Rob Cross
Simon Whitlock - Peter Wright

Další program bude upřesněn po 9. hracím dnu

10. hrací den - čtvrtek 5. dubna 2018
Echo Arena, Liverpool

11. hrací den - čtvrtek 12. dubna 2018
The FlyDSA Arena, Sheffield

12. hrací den - čtvrtek 19. dubna 2018
Rotterdam Ahoy

13. hrací den - čtvrtek 26. dubna 2018
The Manchester Arena

14. hrací den - čtvrtek 3. května 2018
Arena Birmingham

15. hrací den - čtvrtek 10. května 2018
The BHGE Arena, Aberdeen

Play-Off - čtvrtek 17. května 2018
The O2, London
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.